İğne Oyası Havlu Kenarı Dantelleri ve Örnekleri


İğne Oyası Havlu Kenarı Dantelleri 

Banyo ve lavaboların olmazsa olmaz eşyalarından olan havluların temiz olması kadar güzel olması da kadınlar için önemli. Özellikle yeni gelin evlerinde süslü havlular önemli bir görsel detay olarak karşımıza çıkıyor. Havlu kenarları için çeşitli süslemeler yapılırken en çok beğenilenler arasında iğne oyası havlu kenarları yer alıyor. İğne oyaları için geleneksel el sanatımız diyebiliriz. Yaygın olan bu sanatı hanımlar havlu kenarları içinde en iyi şekilde kullanmaktalar. İğne oyası yapımı hayli ince işçilik gerektirmektedir. Nasıl yapılacağı hakkında sitemizde yer alan örnekleri inceleyerek fikir alabilirsiniz.

Banyolarınız Daha Gösterişli Olsun!

Kadınlar olarak kendimize gösterdiğimiz özeni evimize de gösteriyoruz. Misafirlerinizi en güzel yemek takımları ile ağırlarken en güzel havlu modelleri ile banyolarınızı daha şık ve gösterişli hale getirebilirsiniz. Sayfamızdaki örneklere bakarak sizde bu harikulade havlu kenarlarını yapabilir ve misafirlerinizin göz zevkine hitap edebilirsiniz. El emeği göz nuru iğne oyalarını dilerseniz hazır yapılmış olarak satın alabilirsiniz. Türk geleneklerinde uzun yıllara dayanan iğne oyaları günümüzde halen kullanılmaktadır. Sizler için hazırladığımız iğne oyası örnekleri mutfak ve banyolarınızda çok şık duracaktır. Sizde bu örnekleri yaparak kızınızın çeyizine koyabilir, sevdiklerinize hediye edebilir veya satarak gelire dönüştürebilirsiniz.

Çeyizlerin Baş Tacı İğne Oyaları

Çeyizlerin vazgeçilmezlerinden olan havlu kenarı modelleri son zamanlarda iğne oyalarıyla süslenmektedir. Havluya estetik katan ve zarif görünümüyle havluyu rahatlıkla kullanmanızı sağlayan bu oyalar, son yıllarda çeyizlerde havlu kenarlarında sık görülüyor. Birbirinden güzel modeller bulunmakta birlikte öne çıkanları çiçek motifli, yaprak motifli, gül motifli, dağ motifli iğne oyaları olarak sıralayabiliriz. Özellikle gelin ve damat bohçalarına bu havlu kenarlarından koymak adet haline gelmiştir. Farklı örnekler arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sitemizdeki iğne oyası havlu kenarı örnekleri sizin için biçilmiş kaftan. Modellerine bakıp fikir alabileceğiniz gibi yapım aşamaları için diğer kategorilerimize göz atabilirsiniz. Çeyizleri için model arayan genç hanımlar için yararlı olacak örnekleri sizler için biraraya getirdik. Bilhassa çarkıfelek modeli son zamanlarda çok rağbet görmektedir. Zarif bir görünüm arayanlar için dağ şeklindeki havlu kenarları ideal olacaktır.Yorum Yazın