Ayakkabı ve Çanta Süsleme


Ayakkabı ve Çanta Süsleme

Klasik ve pek giyinmediğiniz ayakkabı ve çantalarınızı pratik ayakkabı ve çanta süsleme ile abiye haline getirebilirsiniz. Bunun için tercih edeceğiniz birçok yöntem var. Özellikle el işleri konusunda başarılıysanız, payetler, boncuklar, keçe ve tüllerle kendi özel tasarımınızı yapabilirsiniz.

Gerçek bir el emeği olan bu ürünü, özel günlerinizde giyinebilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Özellikle süet kumaştan yapılan ayakkabı ve çantalara sahipseniz işiniz daha da kolay olacaktır. Ayakkabı süsleme yöntemleri ile siz de kendiniz gibi özel ürünler üretebilirsiniz.

İşte birbirinden pratik ayakkabı ve çanta süsleme yöntemleri! Siz de hemen deneyin ve çok az bir maliyetle ayakkabı ve çantalarınızı yenileyin.

Payetle Ayakkabı ve Çanta Süsleme

Payetle ayakkabı ve çanta süslemek için sağlam bir yapıştırıcıya ihtiyacınız olacaktır. İstediğiniz renk ya da renklerde payetler kullanarak, isterseniz değişik modeller yapıp, isminizin baş harflerini yazabilir, isterseniz düz renk olarak tercih edebilirsiniz.

Çantaları da tamamen payetle kaplayarak, abiye çanta haline getirebilirsiniz. Bu şekilde oldukça başarılı bir ürün ortaya çıkabilir.

Boncuklarla Ayakkabı ve Çanta Süsleme

Boncuklarla çanta ve ayakkabı süslemek yine yapıştırma yoluyla yapacağınız bir süsleme tekniğidir. Özellikle sandaletlerin bazı bölümleri ya da tamamını süsleyerek, istediğiniz gibi bir tasarım yapabilirsiniz.

Değişik boyutlarda bulunan boncukları yapıştırıp aralara büyük boncuklarla değişik motifler yapabilirisiniz. Çantalarınızı da aynı şekilde süsleyerek, birbirinden renkli ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Boncukla çanta süsleme herkesin yapabileceği bir süsleme tekniğidir.

Tül ve Kumaşla Süsleme

Tül ve kumaşlarla ayakkabıları tamamen kaplayabilirsiniz. Bunun için değişik özelliklere sahip olan dayanıklı kumaşlar tercih edilebilir. Ayakkabı için de çanta için de tercih edeceğiniz kumaşları parçalı ya da bütün olarak ayakkabı ve çantalara yapıştırabilirsiniz.

Sim ile Ayakkabı ve Çanta Süsleme

Oldukça sık karşımıza çıkan sim ile ayakkabı ve çanta süsleme oldukça basittir. Özellikle rengarenk karışık simlerin kullanıldığı tasarımlar çok güzel görünüyor. Bununla birlikte dilerseniz simlerin arasına taşlar da yapıştırabilirsiniz.

Ayakkabı ve Çanta Boyama

Son yıllarda gelin ayakkabıları ve bebek ayakkabılarında gördüğümüz ayakkabı ve çanta boyama ile birbirinden eğlenceli tasarımlar yapabilirsiniz.Yorum Yazın