Baykuş Yastık YapımıKonu İçeriği

Baykuş yastık yapımı

Çocuk odalarını süslemek amacıyla dekoratif yastıklar kullanabilirsiniz. Söz konusu çocuk odası olduğunda onlar için her zaman rengarenk, cıvıl cıvıl ve şirin eşyalar tercih edilir. Şirin mi şirin puflar, rengarenk minderler ve cıvıl cıvıl yastıklar kullanılır. Çocuklar için bu kadar çok çeşitte güzel eşya olduğu için insanın çocuk olası geliyor.

Çocuk odası için çiçek modelli minder yapmak istiyorsanız Polar Minder Yapımı başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. Polar kumaşının yumuşaklığı ile çocuğunuza minder yapabilirsiniz. Polar minder ya da yastıkları çocukların sevdiği sevimli hayvanlardan, bitkilerden yapabilirsiniz. Çocuğunuza sevimli baykuş yastık da yapabilirsiniz. Bu baykuşlar sanılanın aksine çok sevimli ve şirin.

Baykuş yastık yapımı malzemeleri

  • Renkli Kumaşlar
  • Keçe
  • Pamuk veya Elyaf
  • Makas
  • İğne İplik
  • Baykuş Modeli

dekoratif baykuş yastık dikimi


Baykuş yastık nasıl yapılır?

01. Kumaş parçalarını kesin

baykuş yastık dikimi

Baykuş modelini kumaş üzerine çizin. Modeli makas ile kesin. Baykuş modelinin göz, ağız kısımlarını da kumaşa çizin ve kesin.

02. Detayları ekleyin

Baykuşun olacağı kumaş üzerine gözleri ve kulakları dikin. Kulaklar için keçe kullanabilirsiniz. Keçe kullanarak kulak kısımların dik durmasını sağlayabilirsiniz.baykuş yastık yapımı

03. Pamuğu ekleyin

Baykuşun içine gireceği kumaşın her tarafını dikin. Küçük bir kısmını dikmeyin bu kısımdan pamuğu ekleyin. Yastık formuna gelene kadar pamuk ekleyin.

baykuş yastık nasıl yapılır

04. Hazır

baykuş yastık modeli

Çocuk odasının en güzel yerinde kullanmaya hazır.

Yorum Yazın