Bebek Patik Modelleri ve Yapılışı


Kolay bebek patik modelleri ve yapılışı

Bebeklerimizin minicik ayaklarını hazır tekstil malzemeleri kullanılarak üretilmiş bir çorap ya da patik ne kadar koruyabilir ki? Merak etmeyin anneler özellikle kış aylarında biz tüm annelerinin ortak sorusu ve kaygısı bu. Ancak hemencecik bitebilecek kolay bebek patik modelleri ile sizler de içinizi rahatlatabilirsiniz. Bebeklerimizin uyuduğu o ender anlarda fırsat bulup örgümüzü elimizi alabilmeye çalışalım. Şahsen bebeğimin yanında olabilmek, ev işlerimi sürdürebilmek dışında kalan zamanlarımı bu şekilde değerlendirmek beni acayip deşarj ediyor. Ayrıca bu kolay ve pratik bebek patiği modelleri uygulamasına başlamak ille de bebeğinizin olması gerekmiyor. Geleceğe hazırlık yapabilir ya da eşlerinizin, dostlarınızın, akrabalarınızın bebeklerine bu şık tasarımlardan faydalanarak çok güzel cici patikler üretebilirsiniz. Emin olun tüm anneler böyle bir hediye karşısında büyük mutluluk yaşar.

bebek-patik-modelleri

Bebek patik modelleri

Kim demiş ki bebeklere ait moda olmaz diye? Kim demişse yalan demiş. Benim minik kızım şimdiden modayı takip etmeye başladı bile. Şimdilik ben yardımcı oluyorum ta ki kendi zevklerini fark edip kendi kararını kendi verene kadar. 2017 bebek patik modelleri arasında yeni yeni fikirler karşımıza çıkıyor. Ayakkabı görünümlü patikleri biliyordum da hem ayakkabı hem patik görünümünü birleştirmek şahsen hiç aklıma gelmemişti. Sizler de örgü bebek patik modelleri arıyorsanız galerimizde yer alan bu model aklınızda olsun derim. Değişik bir fikir ve güzel tasarım. Kullanış bakımından da incelendiğinde giydirilmesi son derece kolay.

bebek-patik-modelleri-ve-ornekleri

Pratik örgü bebek patik modelleri

Daha kolay ve daha da çabuk bitirebileceğiniz patik modellerini sizler için araştırdık. Galerimizde pratik örgü bebek patiği yapılışı ve modellere ait örgü çeşitlerini bulabilirsiniz. İster kendiniz uygulamaya başlayın isterseniz örneği bir yakınınıza gösterip ondan örmesini isteyin. Ancak benim sizlere tavsiyem kendinize örgü için zaman ayırmanız ve bizzat kendiniz yapmanız olacaktır. Örgü örmek bir hobi olmanın dışında resmen bir deşarj seçeneği diye düşünüyorum. Ayrıca sizlerin elinizde şekillenecek patiklere kendi fikirlerinizi ve aklınızdaki özel tasarımlarınızı ekleyebilme şansına da sahip olabileceksiniz. Bebeklerimizin yumuşacık ayaklarına layık erkek bebeklere ve kız bebeklere özel farklı kategorilerde olmak üzere farklı modellerimizi  galerimizde bulabilirsiniz.

kolay-bebek-patigi-yapimi-modelleriYorum Yazın