Dekoratif Yastık ModelleriKonu İçeriği

Dekoratif yastık modelleri

Ev dekorasyonunun vazgeçilmez bir parçası olan yastıkları nasıl daha dekoratif bir hale getirebilirsiniz sizlere detaylı olarak anlatacağım. Küçük birkaç adım ve dokunuşla yastıklarınızı, kırlentlerinizi ve minderlerinizi eskisinden daha ön plana çıkarabileceksiniz. Çarşıdan, pazardan ya da sergilerden alacağınız ucuz, desenli, renkli yastıkları ve kırlenleri kendi zevkinize göre süsleyerek olduğundan çok faklı ve dekoratif bir hale getirebilirsiniz. Küçük ama etkili birkaç dokunuşla yapacagınız şık ve gösterişli yastıklar ile dekoratif köşeler oluşturabilir ve farklı tasarımlar ortaya çıkabilirsiniz.

Eğer sade ve desensiz bir yastığa ya da kırlente sahip iseniz fiyatları oldukça ucuz olan kumaşları kullanarak yastıklarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Bir kumaş, kurdele, düğme ya da renkli pullar kullanarak farklı yastıklar tasarlayabilirsiniz.

rengarenk yastık modelleri


Hayal gücünüzü kullanarak şık yastıklar yapabilir, hatta elyaf kullanarak kendi yastığınızı oluşturabilirsiniz. Birbirinden farklı ve oldukça şık yastık modelleri arasından tercih ettiğinize uygun bir yastık seçebilirsiniz. Eğer boncuklar ile yastık süsleme yapmak istiyorsanız biraz el becerisi ile farklı tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Sizlerde evinizde kendi yastığınızı yapmak istiyorsanız yastık örnekleri ve modellerinden fikir sahibi olabilirsiniz. Biraz el becerisi ve hayal gücü ile yapamayacağınız yastık tasarımı yoktur. Yapacağınız yastıkların içindeki elyafı değiştirmek istediğinizde daha kolay değiştirmek için yastıklara fermuar eklemeyi sakın unutmayın.

Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri başlıklı yazımızı incelediniz mi?

Aşağıdaki yastık modellerini inceleyebilirsiniz…

yastık modelleri renkli yastık modelleri renkli yastık pembe yastık modeli kedi yastık kalp yastık bordo renkli yastık modeli desenli yastık desenli yastık modelleridekoratif yastık modelleri

Yorum Yazın