Derya Baykal Havlu Kenarı Modelleri ve YapılışıDerya Baykal havlu kenarı modelleri nasıl yapılır?

Derya Baykal havlu kenarı modelleri, yapılışı ve örnekleri. Herkesin Deryalı Günler programı ile yakından tanıdığı Derya Baykal birçok alanda kadınlara yol göstermekte ve kolaylık sağlamaktadır. Havlu kenarları gelinlik çağına gelmiş kızlar kadar birçok bayanın en fazla ilgi gösterdiği hobileri ve uğraşları arasındadır. Havlu kenarı modelleri çeyiz sandıklarında olmazsa olmazlardan birisidir. Ayrıca lavabolarda da süsleme amacıyla kullanılmaya devam ediliyor.

Derya Baykal Havlu kenarı modeli ile bir kaç deneme sonrasında kolaylıkla kendiniz havlu kenarı yapabilirsiniz. Havlu kenarı yapılışını öğrenerek evlenme yaşına gelmiş kızlarınız, kendiniz veya sevdikleriniz için yapabilirsiniz. Ayrıca evinize gelir sağlamak amacıyla yaptığınız havlu kenarlarını satabilirsiniz. Rengarenk iplerle her zaman farklı tasarımlar ile havlu kenarları yapıp evinizin havasını değiştirebilirsiniz.

İğne oyası ve dantel havlu kenarlarının yanı sıra kurdele işi havlu kenarları ile evinize gelen misafirlerinize ya da konuklarınıza görsel olarak şık bir havlu sunacaksınız.


Aşağıdaki videodan Derya Baykal Havlu Kenarı Yapılışını daha detaylı bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Derya Baykal Havlu Kenarı Modelleri ve Yapılışı ile ilgili görselleri incelemek ve daha fazla fikir sahibi olmak için aşağıdaki görseller yardımcı olacaktır.

çiçekli havlu kenarı gül desenli havlu kenarı havlu kenarı 2 havlu kenarı 3 havlu kenarı 4 havlu kenarı 5 havlu kenarı 6 havlu kenarı modelleri havlu kenarı örnekleri havlu kenarıları mavi havlu kenarı renkli havlu kenarı sepet havlu kenarı

Bir önceki yazımız olan Çam Ağacının İğne Yaprağından Sepet Nasıl Yapılır? ‘ı inceleyebilirsiniz…

Derya Baykal Bebek Botu Patik Yapımı ilginizi çekebilir…

Yorum Yazın