Doğum Günü Hediye FikirleriKonu İçeriği

Doğum günü için hediye fikirleri

İnsanların hayatında önemli günler vardır. Bu günlerden bazıları sevgililer günü, anneler günü, babalar günü ve doğum günleridir. Sevdikleriniz mutlu etmek için onlara doğum günü sürprizleri yaparsınız. Böylelikle ona duyduğunuz sevginizi, arkadaşlığınızı ona belli edersiniz.

Sevdiğiniz insanlara hayatları boyu unutamayacakları bir hediye ederek onu dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz. Tabi ki aklınızda bir fikir yoksa ve sıradan bir hediye almak istemiyorsanız yazımızı inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Sizlerde faklı hediyeler yaparak sevdiklerinizi hem mutlu edebilir hemde onları şaşırtabilirsiniz.


El yapımı doğum günü hediye fikirleri

01. Kavanoz dolusu güzel sözler

doğum günü hediyesi fikirleri

Onu neden sevdiğinizi ve Bu günün ne kadar önemli olduğunu ona hissettirecek sözler yazabilirsiniz. Bu hediyeyi sevgililer ya da evli çiftler birbirine vermesi daha uygundur.

02. Tebrik kartı

doğum günü tebrik kartı

Ona sevimli ve rengarenk bir doğum günü tebrik kartı verebilirsiniz. Bu hediyenizi yıllar boyunca saklayacaktır.

03. Her yaşa bir mektup

mektup

Onun her yaşına bir mektup yazabilirsiniz. Böylece geçen yılların özlemini de gidermiş olacaksınız.

04. Anı defteri

anı kitabı

doğum günü olan kişi ile çekildiğiniz fotoğrafları bir albüm haline getirebilirsiniz. Telis kumaşı ile anı defteri yapmak istiyorsanız Telis Kumaşından Defter Kaplama Nasıl Yapılır? başlık yazımızı inceleyebilirsiniz.

05. El yapımı bileklik

bileklik yapımı

Ona  kendi elleriniz ile bileklik yapabilirsiniz. Eğer doğum günü olan erkek ise Düğüm Atma Tekniği İle Erkek Bileklik Yapımı başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. Doğum günü olan kişi kadın ise Düğüm Atma Tekniği İle Bileklik Yapımı başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yorum Yazın