Duvar Kâğıdı Modelleri ve Önerileri


Duvar Kâğıdı Modelleri ve Önerileri

Çeşitli renk ve desenlerde Duvar Kâğıdı Modelleri seçerek evinize uygulamak istiyor ama ne zaman yapacağınıza bir türlü karar veremiyor olabilirsiniz. Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte içinizde canlanan renkli duyguları duvarlarınıza yansıtmanın tam zamanı gelmiş bulunuyor.  Yapacağınız tercihlerde sizlere yol göstermesi ve bir fikir vermesi açısından çeşitli Duvar Kâğıdı Modellerini araştırdık.

Duvar kağıdı modelleri

Öncelikle evinizde değişiklik yapmak istediğiniz odaları ve tarz olarak nasıl bir seçim yapmak istediğinizi belirleyerek işe başlamalısınız. Sizi ve ruhunuzu yansıtan renkleri seçerek, evinizde modern veya klasik bir etki oluşturabilirsiniz. Ayrıca evlerinize duvar kağıdı uygulamasını birçok firmaya yaptırabileceğiniz gibi kendiniz de kolayca yapabilirsiniz.

Taş desenli duvar kağıdı

Taş Desenli Duvar Kâğıtları

Duvar kâğıdı modelleri arasında taş desenli duvar kâğıtları en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Nostaljik bir görünümde olan bu tip kâğıtlar, evinize tarihi ve egzotik bir hava katacaktır. Özellikle evinde şömine bulunan kişilerin dekorasyonu tamamlaması açısından taş desenli bir model seçimi yapmasını öneriyoruz.

mutfak duvar kağıdı

Mutfak Duvar Kâğıtları

Mutfak duvar kâğıtları ile evinize çok farklı bir hava katabilirsiniz. Evlerimizde bayanların en çok vakit geçirdikleri yerin mutfak olduğunu göz önüne alırsak,  mutfağınızda yapacağınız değişikliklerle eşinize hoş bir sürpriz yapmak onları mutlu edecektir. Ancak mutfağınıza duvar kâğıdı seçerken, yemek yaparken oluşacak yağ ve buhar lekelerinin duvar kâğıdınızda belli olmaması için uygun renkleri tercih etmelisiniz. Ayrıca mutfağınızda leke tutmayan ve kolayca temizlenebilen ürünler tercih etmeniz size kolaylık sağlayacaktır.

Salon duvar kağıdı

Salon Duvar Kâğıtları

Salon duvar kağıdı seçimi yaparken sıcak ve sofistike renkleri tercih edebilirsiniz. Kalabalık misafirlerinizi ağırladığınız bu odada seçim yaparken tercihinizi parlak ve ışıltılı renklerden yana da kullanabilirsiniz. Böylece salonunuz daha ferah ve aydınlık bir görünüme kavuşmuş olur. Ayrıca salonunuzda gün batımı, orman ve şelale gibi şık manzaralar bulunan modelleri tercih etmeniz çok yakışacaktır.

çocuk odası duvar kağıdı

Çocuk Odası Duvar Kâğıdı

Çocuk odası duvar kâğıdı seçimi yaparken çocuğunuzun sağlığını ön planda tutarak, anti bakteriyel ve nefes alabilen modeller tercih etmelisiniz. Seçiminizde çocuğunuzun yaşına göre renkleri, çizgi film karakterlerini ve geometrik hatlara sahip desenleri tercih ederek dinamik bir oda oluşturabilirsiniz.

banyo duvar kağıtları

Banyo Duvar Kâğıdı

Banyo duvar kâğıdı seçimi yaparken özellikle yeşilin tonlarında ve doğa resimleri olan duvar kâğıtları seçmenizi öneriyoruz. Böylece duş alırken sanki doğayla iç içe ve yağmur altındaymış gibi farklı duygular hissedebilirsiniz.

üç boyutlu duvar kağıdı

3 Boyutlu Duvar Kâğıtları

Yatak odanızda da kullanabileceğiniz 3 boyutlu duvar kâğıtları, evinize çok farklı bir derinlik katacaktır. 3 boyutlu manzara resimleri de kullanabileceğiniz bu seçenekte oldukça gerçekçi görünüme sahip desenler bulunmaktadır. Ayrıca 3 boyutlu taş desenli modelleri seçerek duvarlarınızda çeşitli gölge efektleri de oluşturabilirsiniz.

Bir önceki konumuzda, Akıllı Ev Otomasyon Sistemleri ile ilgili bilgi vermiştik.Yorum Yazın