Elbise askılarınızdan harikalar yaratınKonu İçeriği

Elbise askılarında eğlenceli hobiler var!

Evlerimizde duran ve hiçbir işe yaramayan elbise askılarımız ile oldukça eğlenceli bir iş yapabiliriz. Hem boş vakitlerimizi değerlendirebileceğimiz hem de oldukça keyif alacağımız bu iş ile birlikte elbise askılarımız da değerlenmiş olacak ve evlerimizde hem kullanışlı hem de dekoratif olarak kullanılabilmektedir. Elbise askılarından yapabileceğiniz birçok alternatif seçenek vardır.

Kolye küpe askılığı yapabilirsiniz

Elbise askılıklarının alt kısımlarına takacağınız kancalar ile artık kolye ve küpelerini buraya rahatlıkla asarak kullanabilirisiniz. Aynı zamanda duvarınızda da oldukça şık bir dekor yaratacak olan tasarlamış olduğu kancalı askı ile takılarınızı da artık çok daha rahat bulabileceksiniz.

Askılarınızı rengarenk boyayın

Evinizde bulunan elbise askılarınızı pembe, mavi, yeşil, kırmızı, sarı gibi birbirinden farklı renklere boyayın. Askılarınızı ters çevirerek kanca kısımları aşağıya bakacak şekilde duvara çapraz bir şekilde veya kendi görselinize ve zevkinize kalmış bir şekilde dekoratif olarak monte edin. Askılarınızın kanca kısımları aşağıya geldiği için yeni ve şık bir dekora sahip olan bir askılığa sahip olabilirsiniz. Bu askılığınıza takacağınız şeyler ise tamamen sizin zevkinize kalmış. Şapka, hırka, fular gibi istediğiniz birçok şeyi takarak kullanabilirsiniz.


819

Bornoz askılığı yaratın

Banyolarınızda eşinizin ve kendi havlularınızı asmanız için muhteşem bir askılık yaratabilirsiniz. Elbise askılarınızı baş aşağı çevirerek banyo duvarınıza monte edin. Dilerseniz askılıklarınızı banyolarınızın renklerine uygun bir şekilde de boyayabilirsiniz. Banyo dekorasyonunuz için de oldukça büyük bir fırsat olan bu elbise askılarınıza havlularınızı asabilirsiniz.

artsyarchitette-diy-hanging-bra-storage-organizer-8

Sütyen düzenleyici askılıklar

Elbise dolaplarınızın kapak kısımlarına askıları alt alta dizerek kancalar ile birbirine tutturun. Elbise dolaplarınızın iç kapaklarında yaratacağınız bu düzenli askılara ise sütyenlerinizi düzenli bir şekilde koyarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çamaşır çekmeceleriniz için ve elbise dolaplarınız için oldukça hayat kurtarıcı bir fikir sayesinde sütyenlerinizin de ömrü uzayacaktır. Tek yapmanız gereken vidalı kancaları birbirine geçirmek.

7767_perchero_con_perchas

Tel askılarınızı değerlendirin

TABLE-BASSE-1A-Design-by-Pierre-LOTA

Hobi odalarınızda kullandığınız dantelleriniz, askı veya kurdele gibi birçok araç gerecinizi düzenlemek için muhteşem bir fırsat. Evdeki tel askılarınızı ortasından kesin ve daha sonra bu askıdan dantellerinizi, kurdelelerinizi veya bilumum eşyalarınızı geçirin. Son olarak tel askınızı kestiğiniz yerden kuvvetli bir bant ile bantlayın. İşte muhteşem bir düzenleyici askı elde etmiş oldunuz!

hanger-dishrack

Yorum Yazın