En Tarz İğne Oyası SeçenekleriKonu İçeriği

En Tarz İğne Oyası Seçenekleri

Bayanlara özgü bir el işi olan iğne oyası seçenekleri hem şıklığı ile hem de duruşu ile tesettürlü bayanlara tarz katmaktadır. Evlerinde oturdukları yerde eşarplarının kenarlarına işleyebilecekleri oya çeşitlerini sitemiz üzerinden hem anlatımlı hem de resimli olarak inceleyebilmek mümkündür.

Bizler sizler için en yeni ve tarz iğne oyası seçeneklerini derledik, anlatımını yaptık ve fotoğrafladık. Tarihi olarak çok eskilere dayanan bu el işi oyaları, günümüzde de halen modasını kaybetmemiş bir el işidir. Bayanlar, özellikle de el işi yapmaktan hem keyif duyan hem de yeni modelleri görür görmez işlemeye başlayanlar için çok farklı modelleri burada bulabilmek mümkündür.

Çengelli İğne Oyası Seçenekleri

Sizlere iğne oyası yapımında oldukça kolaylık sağlayacak olan bir model olan çengel ile yapılan bu iğne oyası modeli pek çok hanımın severek işleyeceği bir el işi çeşididir. Ayrıca bu yöntem ile firkete bulamama, firkete telini kullanamama gibi dertlere de son verilmektedir. Bu oya tarifinde ihtiyaç olan tek şey bir adet çengelli iğne ve ip. Tığ olarak tercih edilecek numara 21 olursa bayanlar çok daha rahat işleme özelliğine de sahip olurlar.


iğne oyası seçenekleri

Çengelli İğne Oyası Seçenekleri Yapımı

Firkete teli kullanırken problem yaşayan bayanlara özel icat edilmiş bu çengelli iğne oyası seçenekleri yapım olarak çok basittir. Ve aynı zamanda oldukça şık görünümleri olan bu oya çeşitlerini yapılacak olan havlu, yazma, bluz kenar gibi dokuların renklerine uygun iplerle işlemek ahenk açısından oldukça önemlidir. Bu iğne oyasını yaparken biraz önce de bahsettiğimiz gibi 21 numara tığ ile işlemeniz görünüş açısından çok daha şık olmasını sağlamaktadır.

Sizler de bu iğne oyası çeşitlerini yapabilmek için biraz el becerisine sahip olmalısınız. Bunun dışında her türlü el oyası yapımını sizler için fotoğrafladığımız için yapmakta zorlanmayacağınız farklı model tasarımlar oluşturabilmeniz mümkündür. Çok farklı iğne oyası seçenekleri ile akşamları keyifli zaman geçirirken aynı zamanda da farklı üretimler yapacaksınız. Sizler de sitemiz üzerinden firketeli ve çengelli iğne oyası seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Yorum Yazın