En Yeni Atkı Ve Bere ModelleriKonu İçeriği

En Yeni Atkı Ve Bere Modelleri

Özellikle kış aylarında erkek ve  bayan fark etmeksizin her bireyin takmaktan hoşlandığı atkı ve bere modelleri birçok farklı model tasarımları ile sitemizde. Sizlerde bu modelleri incelemek, ip markalarını öğrenmek ve örmek istiyorsanız sayfamıza tek tık ile giriş yaparak bu modelleri yapmaya başlayabilirsiniz.

Bayanlar için örgü örmek hem yeni bir ürün üretmek hem de terapi demektir. Örgü örerken aynı zamanda da kışlık kıyafet ihtiyacı karşılamak mümkündür. Bayanlar örgü örmekten hoşlanırlar fakat çoğu zaman örnek bulamamaktan şikayet ederler. Bizler de bayanlar için bu örgü modellerini derleyip sitemizde hem resimli olarak hem de anlatımlı olarak sunuma çıkardık.

bere modelleri


Bayan Örgü Şapka Modelleri

Kış aylarında bayanlar tarafından sevilerek takılan şapka ve bere modelleri, internet üzerinde pek çok farklı siteden bulunabilir. Bu modellere bakarak sizler de birçok farklı model seçeneği tasarlayabilirsiniz. Hem vakit nasıl geçti anlamayacaksınız hem de yeni modeller üreterek hazır şapka tarzında modeller ile kışa hazır olacaksınız.

Ayrıca son yıllarda bayanlar için en revaçta olan model fıstık bere modelidir. Bu modeli yaparken hem eğleneceksiniz hem de şık tasarımı ile gözleri üzerinize çekeceksiniz. Bahsedilen bu modelin hazır olanları mağazalarda satılmaktadır. Ancak siz el becerilerinizi kullanarak bu modeli kendiniz tasarlayabilirsiniz. Bu sayede onlarca para vermek yerine yalnızca ip parası vererek bütçenize de katkıda bulunmuş olursunuz.

Selanik İşi Atkı Ve Bere Modelleri

Kış ayları için bayanlar ve erkekler için model bulmakta zorlananlara yönelik aynı model selanik işi ile eşiniz yahut çocuklarınız ile takım bereler kullanabilirsiniz. Üstelik bu modeller için çok fazla ip harcanmamaktadır. Birkaç çile ip ile tüm ailenize aynı model atkı ve şapka yapabilirsiniz.

Örgü örmekten hoşlanan bayanlar için sitemizde onlarca farklı şapka, bere, atkı ve eldiven çeşidi bulunmaktadır. Sizler de bu örgü bere modellerini kişinin kafa ölçülerine göre sitemiz üzerinden aldığınız yapım tarifi ile yapabilirsiniz. Hem maliyeti düşük hem de tarz bere modelleri için sitemize tek tık ile giriş yapabilmek mümkündür.

Yorum Yazın