En Yeni Örgü Yelek ModelleriKonu İçeriği

Örgü yelek modelleri

Kış aylarında en çok giydiğimiz giysilerden olan yelek, el örgüsü ile emek verilerek yapıldığında çok daha anlamlı ve çok daha şık oluyor. Üzerinde emek verilen her şey gibi yelekler de değer kazanıyor. Özellikle sevdiklerinize sunduğunuz el emeği göz nuru bir yelek ile onları ne kadar çok sevindirebileceğinizi düşünebiliyor musunuz?

Örgü yelek modelleri içerisinde en güzel alternatifleri sizleri sunmaya devam ediyoruz. İçinizi ısıtacak yumuşacık ve kendinize özgü olan bu seçenekleri sayfalarımızdan bulabilir ve sizler de beğendiğinizi örmeğe hemen başlayabilirsiniz.

El örgüsü yelek modelleri seçiminde hazır olanlar arasında tercih yapmak zorunda kalmıyorsunuz. Kendi zevkinize uyan bir yeleği ördüğünüzde tam da aradığınız ve giymekten zevk aldığınız bir yeleğe sahip oluyorsunuz.


orgu-yelek

Örgü yeleklerinize küçük dokunuşlar ekleyelim

Bazı küçük dokunuşlar ile örgülerinizin üzerine şıklık katabilmeniz mümkün. Örneğin sıradan bildiğiniz düğmelerin yeleklerin belirli yerlerine dikilmesi ile çok muhteşem tasarımlar gerçekleştirilebiliyor.

orgu-yelek-modeli

Ünlü tasarımcıdan güzel bir yelek modeli

Yurt dışındaki ünlü bir tasarımcının sergilediği tasarım, sadeliğin de ne kadar güzel bir şekilde sunulabileceğini bizlere göstermiş. Klasik bir örgü tekniği ile hızlanmış olan yeleğin sadece ön yaka tarafından başlayarak göğüs hizasına kadar düğmeler dikilmiş. Normalde son derece sade ve basit görünümde olan yeleğin görüntüsündeki şıklığı görüp de hayran olmayan yoktur. Burada kullanılacak olan düğmelerin boyutları ve renkleri tamamen sizlerin zevkine kalmış. Eminiz sizler de giymekten zevk alacağınız muhteşem hırkaları yapabilirsiniz.

Sitemizin anlatımlı örgü modelleri ile her modeli kolayca uygulayabilirsiniz. Örgü tekniklerinin detaylı olarak sunulduğu sitemizde, aynı örgü tekniklerin uygulanması ile elde edilen örgü yelek model çeşitleri uygulamanızda kolaylık sağlamaktadır.

Daha zengin bir yelek modeli

Ünlü tasarımcımızın kullanmış olduğu sade örgü üzerine düğmeler ile süslenen bir hırka modelini, düğmelerin arasına küçük ponponlar ekleyerek de uygulayabilirsiniz. Ancak sade bir model yerine daha gösterişli ve kendini gösteren bir model istiyorsanız şimdi sunacağımız örnek size güzel bir alternatif sunabilir.

Birincisi sadece çatlak kahve modeli ismi verdiğimiz model ile bir yelek örebilirsiniz. Ya da 2016 yelek modelleri arasında oldukça sık karşılaştığımız bambu örneği tekniği ile ve kenarlarını lastik örgü ile çevreleme şeklinde elde edeceğiniz hırkayı severek kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın