Ev Modasında Ekose DevriEv modasında ekose dekorasyonlar

Ev dekorasyonu için birçok alternatif vardır. Bunlardan sadece birisi olan ekose desenli kumaşları genellikle iskoçyalı eteklerinde görmüşsünüzdür. Ekose kumaşlar artık sadece elbiseler için değil ev dekorasyonu içinde kullanılmaktadır. Ekose kumaşlar küçük ya da büyük kareli desenlerden oluşmaktadır. Farklı renklerde ve desenlerde bulunan ekose kumaş çeşitleri ile mobilya döşeme, yastık kaplama, sandalye süsleme ve birçok farklı dekoratif ev eşyası yapabilirsiniz.

Halı, kilim, tablo, nevresim takımları ve mutfak eşyalarında farklı renklerde ve boyutlarda bulunan kareli ekose desenleri oldukça dikkat çekmektedir. Kış aylarının vazgeçilmez deseni olan ekose deseni bu yıla da her yıl olduğu gibi damgasını vuracaktır. Dokuma ekose kumaşlar ile dikilen battaniyelerede kış aylarında oldukça fazla ilgi duyulmaktadır.

ekose kumaşlar


Desenli ekose kumaş denilince akla ilk olarak kırmızı ve beyaz renklerde bulunan ekose kumaşlar gelmektedir. Tabi ki herkesin zevk ve renk anlayışı bir olmayacağından sizler farklı renkleri tercih edebilirsiniz.

Yastık süsleme ve yastık modelleri hakkında merak ettikleriniz için Dekoratif Yastık Modelleri başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Aşağıdaki farklı renklerde ve modellerde bulunan ekose kumaş desenlerini ve modellerini inceleyebilirsiniz.

ekose desenli mobilya ekose yastık kaplama ekose mobilya kaplama ekose yemek odası ekose koltuk ekose koltuk kaplama ekose desenli sandalye ekose yastık büyük kareli ekose kaplama

Yorum Yazın