Eva Kağıdından Yapılan AksesuarlarKonu İçeriği

Eva Kağıdından Yapılan Aksesuarlar

Evde yapılan hobi işlerini sevenler, birçok basit objeyi kolay bir şekilde yapabilmektedir. Özellikle okullarda da çok sık tercih edilen eva kağıdı ile yapılan objeler çok dikkat çeken ürünlerdir. Birbirinden şık çerçeveler, kapı süsleri ve dekoratif objeleri kolay bir şekilde yapabileceğiniz eva kağıdı ile çocuklarınızı sevindirecek birçok süsü yapabilirsiniz.

Eva Kağıdından Yapılan Objeler

Birçok basit objenin yapılabileceği eva kağıdından aşağıdaki ürünleri basit bir şekilde yapabilirsiniz.

Eva Kağıdından Çerçeve Yapımı

Eva kağıdını istediğiniz bir boyutta cetvelle çizerek kesin. Etrafına istediğiniz gibi çiçekler ya da figürler keserek yapıştırın. İsterseniz hazır olan kalp, hayvan ya da sayıları kullanarak daha kolay bir şekilde çerçeveyi süsleyebilirsiniz.


Eva Kağıdından Maske Yapımı

Eva kağıdından maske yapımı ile çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Bunun için internette hayvan resimleri bularak, yazıcıdan çıktı alabilirsiniz. Yazıcıdan aldığınız çıktıyı şablon olarak kullanarak basit bir şekilde kesin. Yanlarına delikler açarak, lastik takın ve maskeyi bitirin.

Eva Kağıdından Kapı Süsü Yapımı

Özellikle yeni doğum yapan anneler için önemli olan kapı süsleri, kız ve erkek bebekler için oldukça farklı ve şık tasarımlarla yapılıyor.

Özellikle bulut, baykuş, bebek ya da sayıların yazıldığı eva kağıtlarından pembe ve mavi renklerde kapı süsleri yapılmaktadır. Kapı süslerini daha sonra bebeğinizin odasının kapısında da kullanabilirsiniz. Oldukça basit bir şekilde kesip yapıştırabileceğiniz kapı süsleri ile hem sevdiklerinizi hem de kendinizi sevindirecek ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Eva Kağıdından Takı Yapımı

Eva kağıdından değişik boyutlarda küpeler ve kolyeler de yapılması mümkün olmaktadır. bunun için de sevdiğiniz şekilleri şablon olarak kullanarak kesip yapıştırabilirsiniz. İsterseniz gül figürü yapabileceğiniz eva kağıdından rengarenk ürünler yapabilirsiniz.

Eva Kağıdından Buzdolabı Süsü Yapımı

Eva kağıdından buzdolabına yapıştırabileceğiniz magnetler de yapabilirsiniz. Bunun için mıknatıslara da ihtiyacınız olacaktır. İstediğiniz şekilde keseceğiniz eva kağıtlarını kalıplarla keserek istediğiniz süsü yapabilirsiniz.

Birbirinden şık objeler yapabileceğiniz eva kağıdından yapılan objeler dekoratif ürünler sadece bunlarla sınırlı değildir. İsterseniz vazolarınızı ya da sepetlerinizi de bu ürünlerle kaplayabilirsiniz. Yaratıcılığınızın sınırlarını zorlarken çocuğunuzu da bu sürece katabilirsiniz.

Yorum Yazın