Evinizi Renkli Hale Getirmek Çok KolayKonu İçeriği

Evinizi renkli hale getirmenin en pratik yolları

Özellikle kadınların ilgi alanına giren evlerin iç dekorasyonunu bir hobi olarak yapmak oldukça eğlenceli bir uğraştır. Edineceğiniz çeşitli hobiler sayesinde hem evinizi daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz hem de kendinize farklı uğraşlar bulmuş olursunuz.

Birbirinden farklı ve güzel tasarımlar yaparak evinizde bulunan kullanmadığınız malzemeleri de değerlendirmiş olursunuz. Kendinize uygun belirleyeceğiniz bir hobi ile zaman içerisinde daha farklı şeyler de öğrenerek kendinizi geliştirmiş olursunuz.

Renkli ponponlardan paspas yapımı

Renkli ipler yardımı ile öreceğiniz ponponlar ile evlerinizi daha renkli bir hale getirebilirsiniz. Evinizin istediğiniz herhangi bir köşesinde kolay bir şekilde kullanabileceğiniz paspasların yapımı oldukça basittir. Oldukça pratik bir şekilde yapacağınız ponponlarda isteğinize göre aksesuar da kullanabilirsiniz. Bu konuda ponponların renkleri ve boyutları tamamen sizlere kalmış bir durumdur. İster tek bir renk kullanırsınız isterseniz de birçok farklı rengi bir araya getirirsiniz bu konuda devreye tamamen sizlerin kendi zevki girmektedir. Ponponlar yardımı ile farklı tasarımlar da oluşturmak tamamen sizlerin yaratıcılığına kalmış bir durumdur.


renkli-ponponlar-ile-paspas-yapimi-2

Elinizdeki kumaşları değerlendirin

renkli-ponponlar-ile-paspas-yapimi-4

Evlerinizde bulunan kullanmadığınız kumaşları yaptığınız ponponlara zemin olarak kullanmanız mümkündür. Bu sayede hem farklı bir tasarım hem de güzel bir süs eşyası yapmış olursunuz. Koltuklarınız da tasarım olarak kullanabileceğiniz kırlentlerinizi de bu şekilde düzenlemeniz mümkündür. Bu sayede gününüzün büyük çoğunluğunu geçirdiğiniz evlerinize farklı bir hava katmış olursunuz. Renkli iplerden pon pon dikerek eski bir paspasınızın üzerine dekor olarak kullanabilirsiniz. Evlerinizde kullanmadığınız eski ipleri bir araya getirerek battaniyeler örebilir, isterseniz de daha farklı şeyler de deneyebilirsiniz.

renkli-ponponlar-ile-paspas-yapimi-5

Bu sayede hem kendinize farklı uğraşlar edinebilir hem de evinize farklı bir hava katabilirsiniz. Elinizde bulunan imkânları çeşitli yollar ile değerlendirmek sizlerin elindedir. Evinizi daha neşeli bir hale getirmek için alacağınız süs eşyalarına onlarca para ödemenize gerek kalmadan kendi becerilerinizle ve hayal gücünüzle bunu gerçekleştirebilirsiniz. Eskiyen eşyalarınızı da bu sayede geri dönüştürerek çöpe atmaktan kurtarabilirsiniz. Kendi zevkinizin parçaları ile de farklı tasarımları ortaya çıkartarak ger geçen gün kendinizi geliştirebilirsiniz.

Yorum Yazın