Güvenli Alışverişin Adresi -Taksim PazarE-ticaret sitelerindeki alışverişlerimiz şu günlerde daha çok artmaya başladı. Böyle olunca akıllarda şu sorular beliriyor. “Güvenilir site mi?, ” Kapıda ödeme kolaylığı var mı? Bu sorularınıza cevap olabilecek bir site ile yeni tanıştım. Taksimpazar.com Hakkımızda ve iletişim sayfalarından tüm bilgilerine ulaşarak güvenilirliğini görebilir, aklınıza takılan her soru için call center ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Konu İçeriği

Giyim’den Ev Tekstili’ne, Oyuncak’tan Aksesuar’a Her Şey

Taksimpazar, %100 Türk malı ürünleri en uygun fiyatlarla hem yurtiçine hem de yurt dışına satışını yapıyorlar. Binlerce ürün arasından hem kendinize hem de sevdiklerinize beğendiğiniz ürünleri kolayca satın alabilirsiniz. Ve site üzerinden yapılan her alışveriş için, sahipsiz hayvan bakım evlerinde misafir edilen bir hayvanın günlük yemek ihtiyacını karşılıyorlar. İçinde bulunduğumuz durum için çok düşünceli bir hareket. Hayvan dostu bir site olmaları onları diğer e-ticaret sitelerinden ayıran başlıca özelliklerden bir tanesi.

Site içerisinde bulunan “Sıkça Sorulan Sorular” dan tüm sorularınızın cevaplarını zahmetsiz bir şekilde bulabilirsiniz. Çalıştıkları kargo firmaları, iade süreci, kargo teslimatı gibi soruların ve daha fazlasının yanıtları mevcut.


3 Lüks Çanta 75 TL Kampanyası

Birbirinden lüks çantalar arasından seçeceğiniz 3 çanta sadece 75 TL. Çantalar fotoğrafta görüldüğünü gibi aynı şekilde taksim pazar logolu kargo poşetleri ile teslim ediliyor. Anneler Gününe özel bu kampanya yoğun istek üzerine devam ettirilmiş. Stoklar tükenmeden acele edin!

3 Kadın Ayakkabısı 75 TL Kampanyası

Yeni sezon 3 kadın ayakkabısı sadece 75 TL Fileli, süet ve rugan modellerden oluşan bu koleksiyonda hem spor ayakkabı hem de yaz için babet bulabilirsiniz.

Akıllı Bileklik Kampanyası

Spor yapan insanların daha çok ilgili duyduğu bu akıllı bileklikler, kalori hesaplama, mesafe ölçer, adım sayar ve saat özelliklerine sahip. Sadece 14,90 TL’ye sizin olabilir.

3 Al 2 Öde

Hem kendinize hem de sevdiklerinize seçeceğiniz 3 çantaya sadece 39.80 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Kapıda ödeme kolaylığı, hızlı teslimat ile alışverişinizi konforlu hale getirebilirsiniz. Siz nasıl buldunuz?

Yorum Yazın