Horoz Desenli Lif ModelleriKonu İçeriği

Horoz desenli lif modelleri

Günümüzde eskiye göre örgüye ve el işine olan ilgi azalsa da life olan heves ve ilgi halen devam etmektedir. Çeyizlerde olmazsa olmazlardan birisi olan lifler için farklı modeller bulunmaktadır. Hayal gücünüze ve zevkinize lif modellerini yapabilirsiniz.

Yapılışı en basit olandan en zoruna kadar birçok lif modeli bulunmaktadır. kare, yuvarlak, kalp şeklinde, figürlü, desenli, tek renkli, rengarenk, hayvan motifli lif modellerinden zevkinize uygun olanlarını sizlerde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Banyoların vazgeçilmez bir parçası olan lifleri artık farklı lif modellerinden ilham alarak sizlerde ister sevdiklerinize hediye edebilir isterseniz de kullanmak amacıyla örebilirsiniz.


Lif üzerine horoz modelini vermek biraz sizin yeteneğinize kalmıştır. Lif üzerindeki kareleri ne kadar küçük yaparsanız horoz modeline o kadar çok benzetirsiniz. Lifi örerken horoz modeli vermek biraz zamanınızı alacaktır ama bittiğinde buna değecektir.

Aşağıdaki görsellerden ilham alarak sizlerde kendi horoz desenli lif modelinizi yapabilirsiniz…

Aşağıda siyah horozun bulunduğu bir lif modeli bulunmaktadır. Renk tercihinize göre horozu renklendirebilirsiniz.

horoz desenli lifler

Aşağıda daha fazla rengin hakim ve daha karmaşık bir lif modeli bulunmaktadır. Farklı renklerden ve sadelikten uzak olanlar için ideal bir model.

horoz lif modelleri

Yeşil zemin üzerinde bulunan horoza siyah noktalar koyalar çilli bir horoz modeli oluşturabilirsiniz.

horoz lifler

Son olarak pembe zemin üzerinde bulunan horoza pek benzemeyen biraz tavuğu anımsatan bir model bulunmaktadır.

horoz desenli lif

Yorum Yazın