İçecek Açma Halkalarından Nasıl Metal Çanta Yapılır?Konu İçeriği

İçecek açma halkalarından metal çanta nasıl yapılır?

Çantalar genellikle süslenmeyi seven güzel ve bakımlı kadınların yanından ayırmadığı aksesuarlarından birisidir. Kadınlar sade, çiçek desenli, gül motifli, desensiz, tek renk ya da rengarenk tasarımlara sahip çantalar ile şıklıklarına şıklık katmaktadırlar. Sadece kumaştan yapılan çanta kullamak yerine farklı tasarımlardan yapılan çantaları da tercih edebilirsiniz. Kot pantolondan yapılan çantalar ile elbiseleriniz ile kombin yapabilirsiniz. El Yapımı Harika Kot Çantalar adlı yazımızı inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

İsterseniz de Tasarım Harikası Bez Çantalar ile bez çanta yaparak dikiş malzemelerinizi içine koyabilir ya da markete, manava, plaja giderken rahatlıkla eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Keçeden Şık Çanta Yapımı ile rengarenk keçeler ile birbirinden farklı ve gösterişli çantalar yapabilir ve sevdiklerinizi hediye edebilirsiniz.

Eğer metal görünümlü çantaya sahip olmak istiyorsanız. Yapmanız gereken basit birkaç adım uygulamak. Metal kola açma halkalarını kullanarak sıra dışı tasarıma sahip bir çanta yapacağız. Yapacağınız çantalar kullanım amaçlı değildir sadece dekoratif amaçlı olarak kullanılmaktadır. Yaptığınız çantaları sevdiklerinize hediye edebilir ya da evinizde dekoratif bir obje olarak bulundurabilirsiniz.


İhtiyacımız olan malzemeler:

  • Kola açma halkası,
  • Yan keski,
  • Zımba Açacağı.

açma halkasından çanta

Metal çanta nasıl yapılır?

Açma halkalarının üst kısımlarına yan keski ile kesik atın. Her kesik attığınız açma halkasının üz kısmına bir tane daha açma halkası ekleyin. Üst kısma eklediğiniz açma halkasının yanına bir halka daha ekleyin ve bu işlemi yapamaya devam edin.

açma halkasından dekoratif çanta

Aklınızda ve hayal gücünüzde olan çanta modelini oluşturmaya başlayın. Çanta modeliniz belirginleşmeye başladığında çanta için bir sap ya da bir ip yapabilirsiniz.

açma halkasından nasıl çanta yapılır

Metal çantanız bittiğinde salonunuza dekoratif bir obje olarak koyabilirsiniz.

Aşağıdan metal çanta modellerini inceleyebilirsiniz…

açma halkasından çanta yapımı açma halkasından çanta nasıl yapılıraçma halkasından ne yapılır içecek halkasından çanta

Yorum Yazın