İlginç Dekorasyon Fikirleri


İlginç Dekorasyon Fikirleri

Sizler de ev dekorasyonuna önem veren insanlardansanız birbirinden farklı dekorasyon fikirleri seçeneklerini sizler için derledik. Ayrıca bu dekorasyon fikirlerini iş yerleriniz ve ofis ortamlarınız için de uygulayabilme şansına sahipsiniz. Pek çok kişi özellikle atık maddeler ve geri dönüştürülen maddeler ile değerlenebilen kullanılabilen eşyalar tasarlamayı sevmektedirler.

Ancak bunu yapabilmek için örnek fikirler arıyor ancak bulamıyor musunuz? İşte bu site sizler için onlarca farklı atık madde değerlendirme fikirlerini sizlere sunuyor. Bu fikirlerden evinizde bulunan maddeler ile çok farklı dekorasyon ürünleri tasarlayabilirsiniz. Ayıca geri dönüştürülebilen maddeler ile de sandalyeden tutun, saat ve çerçeveye kadar farklı ürünleri tasarlayabilmeniz mümkündür.

dekorasyon fikirleri

Ahşap Malzemeden Yapılan Farklı Dekorasyon Fikirleri

Ahşap ürünler sizler de takdir edersiniz ki uzun yıllardır ev ve iş yeri dekorasyonunda zengin durması sebebi ile kullanılmaktadır. Sizler de kalemlik, saat, biblo, tablo, yapay vazo gibi pek çok farklı ürünü bu ahşap malzemesini kullanarak tasarlayabilirsiniz. Özellikle iş yerleri için çok cici kalemlikler tasarlayabilmek mümkündür. Bunun için 5 parça ahşap satın almanız işinizi görecektir. Bu ve bunun gibi pek çok fikri sitemiz üzerinden giriş yaparak dekorasyon parçaları üretebilmek sizlerin elindedir.

Ayrıca ahşap üründen kendiniz için takı takma standı da yapabilirsiniz. Bayanlar ve giyinme odaları için çok şık bir görünümü olacak bu ürün ile tüm takılarınızı düzenli bir biçimde muhafaza edebilmeniz mümkündür. Ve tek ihtiyacınız olan bir parça ahşap ve matkap.

Ahşap ve Tutkal Kullanarak Sehpa Yapımı

Özellikle bayanların dikkatini çekecek bu dekorasyon fikri oldukça mantıklı ve maliyetlidir. Ayrıca yapımı da oldukça kolay olan bu fikir ile evlerinizde eşyalarınız ile de uyumlu minik sehpalar yapabilmeniz mümkündür. Bunun için eşyalarınıza uygun boyalar, ahşap tutkalı ve ana malzeme olan ahşap satın almanız mümkündür.

Öncelikle ahşabın kenarlarını zımpara ile zımparalayarak keskin yerlerini yuvarlaklaştırmalısınız. Daha sonra ayakları için aldığınız ahşabı, büyük kısma yapıştırdıktan sonra boyama işlemine geçebilirsiniz. Sizler de bu gibi büyük ev dekorasyon mobilyaları yapımı için sitemize tek tık ile giriş yapınız.Yorum Yazın