Kağıt Rulo İle Duvar Süsü YapımıKonu İçeriği

Kağıt rulo ile duvar süsü nasıl yapılır?

Kullandığımız kağıt havlu ve tuvalet kağıtları rulolarını değerlendirebilmek için birçok yöntem vardır. Bu sefer rulolardan öyle şeyler yapacağız ki çöpe attığımız kağıt rulolar salonumuzun duvarında bulacaklar kendilerini. En güzel tarafı çöpe atılan bu kağıtları değerlendirmek. Bir kaç boya ve yapıştırıcı ile neredeyse maliyetsiz diyebileceğimiz bir yöntem kağıt rulo ile duvar süsü. Bu süsleri evinizin her odasında kullanabilirsiniz ve istediğiniz şekillerde dizayn edebilirsiniz.

İhtiyacımız olan malzeme listemiz:

  • Kağıt rulolar, yapıştırıcı, ahşap boyaları, çamaşır mandalları, çivi, makas

Kağıt rulo ile duvar süsü yapımı

Kağıt ruloları 3 cm kalınlıkta kesiyoruz. Her birini karşılıklı iki ucu sivri elips şekli veriyoruz. İstediğiniz renklere boyayabilirsiniz. Yapıştırmadan önce düz bir zeminde istediğiniz şekilde dizayn edin. Birbiri ile kesişen parçaları birbirine yapıştırıyoruz bu işlemde yapışkanlı kısımları mandalla sıkıştırmak işleminizi kolaylaştırır ve sağlamlığı artırır.

duvar süsü1


Duvara süsün üzerinden düşmeyecek sıklıkta çivi çakın ve üzerine asın.

duvar süsü

Attığınız kağıt ruloların duvarda böyle görünmesi çok şaşırtıcı değil mi? Kullanacağınız renkler size kalmış ve dizayn sınırsızlığı sayesinde ortaya çok güzel tasarımların çıkacağına eminim. Çocuklarınızla birlikte keyifle yapabileceğiniz bir etkinlik aynı zamanda. Hafta sonunda ne yapacağınız belli:) şimdiden kolay gelsin.

Bir Yanıt - Yorum Ekle

Yorum Yazın