Keçeden Amerikan Servisi Nasıl Yapılır?Konu İçeriği

Keçeden amerikan servisi yapımı

Hayatınızı daha kolay bir hale getiren aksesuarlar ve ürünler, artık bayanlarımızın el emekleri ile birlikte daha şık hale gelmektedir. Şüphesiz ki yemek masalarında kullanılan, keçeden tabak altlığı ürünleri, sizlere daha fazla kolaylık sağlamaktadır. Hem yemek masasını kirletmekten kurtarıyor hem de yemek masasına daha farklı bir hava yansıtıyor diyebiliriz öyle değil mi?

İşte sizlere bu yazımızda, keçeden amerikan servisi nasıl yapılır? Hakkında sorularınıza yanıt vermeye çalışacağız. Bunun için birkaç modele göz attık ve şunlardan bahsetmeye çalıştık. İşte keçe ile amerikan servis yapımı

Bardak ve tabak altlıkları

İlk olarak, tabak altlıklarından bilgiler verelim. Bu ürünleri, istediğiniz şekilde tasarlamanız mümkündür. Hatta aklınızda fikirler yok ise, ilk olarak görsellere göz atmanız ve orada yer alan modellerden başlamanız önerilebilir.


Keçe Amerikan Servis Bardak ve Tabak Altlıkları

Sade şık modeller

Eğer ki biraz uğraşmak istiyorsanız, lazer kesim olarak tabir edilen ve kesim detayları olukça fazla olan şık bir modeli tercih edebilirsiniz. Tabi ki bu modeller için keçe kalıpları alarak oluşturmanız daha kolay olabilecektir.

2 farklı renk keçe kullanarak, bir model oluşturabilirsiniz

  • 4 ya da 6 kişilik bir yemek masası için, çift servisleri oluşturmak mı istiyorsunuz?
  • Bu durumda, siyah ve kırmızı keçe kullanarak, oldukça şirin bir servis modeli tasarlayabilirsiniz. Kırmızı ve siyah keçeler daire şeklinde, tabak ebatlarına uygun olarak kesilmelidir.
  • Bunun yanı sıra, yine kırmızı ve siyah dairesel keçe adedi kadar, bir kalıp ya da dudak kalıbı kullanılabilir. Erkekler için ise yine ilginç tasarım olan bıyık motifi kesimi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kırmızı keçe üzerine siyah bir bıyık kesim detayı silikon yapıştırıcı ile yapıştırılabilir. Yine kırmızı keçe üst kısmına ise dudak ya da kalp şekli konumlandırılabilir.
  • Kenarlarda ise isteğe göre taşlar, boncuklar ve danteller dikiş ile ya da sıcak silikon ile yapıştırılabilir. Böylelikle Amerikan servis için keçe tabak altlıkları oluşturmuş olabileceksiniz.

Bıyıklı ve Dudaklı Amerikan Servis Modelleri

Çiçek altlıklar

Kesim detaylarını çiçeklere uygun olarak da verebilirsiniz. Büyük bir papatya tabak altlarında güzel durabilir öyle değil mi? Renk uyumu size kalmış olup, arşivlerimizden amerikan servis modelleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylelikle arasından seçimlerinizi gerçekleştirmeniz daha kolay olacaktır.

Çiçek Detaylı Amerikan Servisler

Amerikan servis modeli örnekleri;

Lazer Kesimli Amerikan Servis Modelleri Kelebek Detaylı Amerikan Servis Keçe ile Amerikan Servis Miki Modelleri

Bir diğer hobi konumuz da ise, Kavanozdan Bebek Şekeri Yapımı başlıklı makalede bebek şekerleri yapımı hakkında detaylı bilgiler vermiştik.

Yorum Yazın