Kelebek Desenli Lif Modelleri ve ÖrnekleriKonu İçeriği

En Şık Kelebek Desenli Lif Modelleri ve Örnekleri

Hep klasik liflerden sıkıldınız mı? Banyonuzda daha renkli, daha desenli lifler mi görmek istiyorsunuz? Bugün sizlere çok hoşunuza gidecek lif modellerinden bahsedeceğiz. İstediğiniz renkte örebileceğiniz, aynı zamanda da banyonuza renk katabileceğiniz Kelebek Desenli Lif Modelleri ve Örnekleri yazımızın devamında sizleri bekliyor olacak. Birbirinden güzel bu lif modellerini isterseniz kendiniz için örebilir, isterseniz de sevdiklerinizi mutlu etmek için hediye edebilirsiniz. Hadi örerken çok eğleneceğiniz, kullanırken de çok mutlu olacağınız lif modellerine gelin birlikte bakalım.

Kelebek Desenli Lif Yapılışı

Bu lif için beyaz ve lila renkte ip kullanıldı. Ama siz isterseniz kendi zevkinize göre başka renklerde de tercih edebilirsiniz. Hoş lif modelini isterseniz banyoda kullanın isterseniz de çeyizinize saklayın. Hemen size bu modelin yapılışını anlatmaya başlayalım.


7 numara tığ kullanacağınız bu modelde ilk olarak beyaz iple zincir çekerek örgüye başlıyoruz. İkinci sırada ise yine beyaz iple zincirin üzerine fıstık yaparak örgüye devam ediyoruz. Bu şekilde iki sıra fıstık örgüsünden sonra lila ipi alıyoruz. Kelebekleri sayıya göre yapmaya başlıyoruz. Lifin büyüklüğüne göre kelebek sayısını ayarlayabilirsiniz. İşte bu kadar basit. En som beyaz iple yine iki sıra örgü yaptıktan sonra lifi tamamlıyoruz. Sizin zevkinize uygun başka renkler de tercih edebileceğiniz bu lif modelini istediğiniz büyüklükte yapabilirsiniz.

Yazımızın devamında sizler için hazırladığımız Kelebek Desenli Lif Modelleri ve Örnekleri galerisini bulabilirsiniz. Buradan alacağınız modeller hem çeyizinize hem de banyonuza farklı bir ambiyans katacak. Hatta bu modeller ile sevdiklerinizi mutlu etmenin de yolunu bulabilirsiniz. İstediğiniz renkte yapacağınız bu özel lif örgülerini onlara hediye edebilir ve mutlu edebilirsiniz. Hatta ev hanımlarının bir çoğu ek gelir olarak örgü işi de yapıyor. Eğer siz de ailenizin bütçesine katkıda bulunmak adına farklı modellerde lif örneği arıyorsanız bu içerik tam size göre. Onlarca farklı desen ve renkte lif modellerini sizler için burada bir araya getirdik. Hepsini deneyebilir, yeni modeller yaparak satabilirsiniz. Bu harika modelleri çok beğeneceğinizden ve hemen örmeye başlayacağınızdan eminiz.

Yorum Yazın