Örgü Bayan Bere ModelleriKolay Örgü Bayan Bere Modelleri

Kış aylarının en sevilen aksesuarları olan bereler, her ne kadar sadece kış günlerinde aklımıza gelse de vazgeçilmez aksesuarlarımız arasında yer alıyor. Kış ayları gelince hemen internet üzerinde ya da dergilerde Örgü Bayan Bere Modelleri aramaya başlıyoruz. Karşımıza onlarca örnek ve model çıksa da son yıllarda özellikle fıstık bere modelleri ilgimizi çekiyor. Hatta bu modellerin hazırları da satılıyor ama bizim için kendi el emeğimiz olanların yeri ayrı. Şapkadan daha güzel duran, kadınlara da çok güzel yakışan bu bere modellerinin yapılışı da oldukça kolay. Bu nedenle o kadar para vermeye, sınırlı seçenek arasından birine mahkum olmaya hiç gerek yok. Tığ, şiş yün ile yapamayacağınız, öremeyeceğiniz bere modeli yok.

Çocuğunuza, kendinize yakınlarınıza ya da hediyelik olarak örebileceğiniz bir çok bere modelini galerimize sizler için ekledik. Bu modellerde aynı renklere de bağlı kalmak zorunda değilsiniz. İstediğiniz renkte örebilir, hatta aynı bere içinde birden farklı renkte kullanabilirsiniz. Hatta çocuklar için ördüğünüz Örgü Bayan Bere Modelleri için farklı süslemeler de kullanabilirsiniz. İsterseniz çocuğunuza aynı örgü modelinden atkı ve eldiven de yaparak kombin haline getirebilirsiniz. Hepsi kolay, hepsi çok şık, üstelik de kendi el emeğiniz olduğu için hepsi mutlu edecek hediyeler olacak. İçeriğimizin devamında göreceğiniz bu modeller ile harika tasarımlara imza atmaya ne dersiniz?


 

Fıstıklı, Selanik, ter düz, ponponlu, çiçekli kısacası onlarca harika Örgü Bayan Bere Modelleri içeriğimizin devamında sizi bekliyor. Hepsini çok seveceğinizden, hepsini severek öreceğinizden ve denemek isteyeceğinizden eminiz. Birbirinden şık ve gösterişli bu modelleri yaparken çok keyif alacak, hatta aynı modelden birkaç tane örmek isteyeceksiniz. Bu bereler kendi el emeğinizle yaptığınız örgüler olduğu için hazır olarak aldıklarınızdan çok daha sıcak tutuyor. Hediyelik olarak yapacağınız bu modeller sevdiklerinizi de kış gününde mutlu etmenizi sağlayacak. Üstelik kendi el emeğinizle yaptığınız için yeri de ayrı olacak. İsterseniz el işi bereleri örerek satabilirsiniz de günümüzde el yapımı ürünlere kalitelerinden dolayı ilgi de oldukça büyük.

Yorum Yazın