Örgü Paspas Modelleri Ve YapılışıKonu İçeriği

Örgü Paspas Modelleri

Eskiden bu güne evlerin vazgeçilmezlerinden biri olan paspaslara para vermek yerine kendiniz yapmaya ne dersiniz? Üstelik istediğiniz renk ve modelde yapabilir, hazır halde bulacaklarınızdan çok daha şık ve güzel tasarımlara imza atabilirsiniz. Bugün sizlere Örgü paspas modelleri ve yapılışı hakkında bilgi vereceğiz. Onlarca kaynağı sizler için araştırdık ve en şık örgü paspas modellerine sizler için galerimizde yer verdik. Galerimizde bulunan paspas modellerini inceleyebilir, siz de bu modeller hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Hepsi birbirinden güzel ve kolay olan bu modelleri yaparken de hiç zorlanmayacaksınız. Bugün size sakalı iple yapabileceğiniz harika bir paspas modelini anlatacağız.

Sakallı İple Örgü Paspas Yapılışı

Halı kaydırmazın üzerine öreceğimiz bu paspas tığ ile yapılıyor. Oldukça kolay olan bu modeli yapmak için Örgü paspas modelleri ve yapılışı içeriğimizi sonuna kadar okumanızı öneriyoruz. Paspas yapımına başlarken halı kaydırmazın üzerine ipi sabitliyoruz. Ardından, üç zincir çekerek paspas örgümüze başlıyoruz. Daha sonra bir zincir çekiyor ve yan kutucuğa batıyoruz. Batmaları dolamadan yapıyoruz. Bundan sonrasında bir zincir çekip yine dolamadan yan kutucuğa batıyoruz. Bu sıraya bu şekilde devam ediyoruz. Sıranın sonuna geldiğimizde örmüş olduğumuz bölüm aşağıya gelecek şekilde örgüyü tutuyor ve kutucuları yeniden doldurmaya devam ediyoruz. Bu sırada da bu şekilde yapıp sona kadar dolduruyoruz. Örgüyü yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli şey her seferinde ön yüzünden devam etmek. Bu şekilde halı kaydırmazın üstünü sonuna kadar örerek dolduruyoruz.


Örgü paspas modelleri ve yapılışı bu kadar basit. İstediğiniz renkte yapabilir, isterseniz kendiniz için isterseniz de sevdikleriniz için harika örgülere imza atabilirsiniz. Güzel bir model olduğundan ve yapılışı da kolay olduğundan bayanların en çok tercih ettiği pas pas modeli, kolaylığı ile de kısa sürede bitmektedir. Sakallı iple yapılan onlarca pas pas modeli sitemizde sizi bekliyor. İlham almak, evinize harika paspaslar yapmak için siz de bu modellerden yardım alabilirsiniz. İster evinizde kullanın, isterseniz de sevdiklerinize hediye edin. Tamamı kolay olan bu modeller ile harika işlere imza atacaksınız.

Yorum Yazın