Popüler 2017 Saç RenkleriKonu İçeriği

Popüler Saç Renkleri

Her yıl farklı renkler ve yansımalarla saç renkleri değişmektedir. Bayanlarda en trend saç renklerini kullanarak kendilerini çağa uydurmak isterler. İşte 2017 saç renkleri ile öğrenerek hem cinslerinizden bir adıma öne geçebilirsiniz. Demode olmuş saç renklerine elveda diyerek popüler 2017 saç renkleri ile güzelleşebilirsiniz. Birbirinden güzel ve içinde farklı tonları bulunduran bu renkleri tercih etmede kararsızlık yaşayabilirsiniz. Bu 2017 saç renklerinden sizin ten renginize en iyi uyan tonu belirlemeniz size önemli avantajlardan sağlayacaktır. Şimdi bu saç renkleri neler onlara detaylı bir şekilde bakalım.

2017 Saç Renkleri

1.Bronde Saç Rengi

Kahverengi değil tam sarı da değil. Karanlık kış aylarını aydınlatmak mükemmel bir bahara parıltıyla bakacak kahverengi sarı karışımı renk bronde. Ünlü manken Gigi Hadid bu saç rengini tercih etti.


2.Blorange( Kan Portakalı)

Kan portkalından ilham alıyor bu renk. Aynı zamanda şeftali rengi diyenlerde çoğunluktadır. Çok yeni bir renk olan blorange her geçen gün trendini artıyor. Bundan dolayı da popüler 2017 saç renkleri arasına ismini yazdırdı. Saç tellerinize eğlenceli dokunuş katmak için bu yansımayı deneyin.

3.Buz Sarısı

Sarı renklerden vazgeçemeyenler için tercih buz sarısı. Soğuk sarı bir renk olarak nitelendiriliyor. Buz sarısı saç rengi size de çok yakışabilir.

4.Kaplan Gözü Saç Rengi

Koyu kahverengi saçlarda altın ve karamel vurguların birleşimi kaplan gözü yansımasını ortaya çıkarıyor. Çoğumuzun yakından tanıdığı Jessica Alba’nın saçları da bu renktir.

5.Gri Sarı Saç Rengi

Saçlarınızda beyazlık var ise bunları gizlemek sizi zorluyorsa işte çözüm gri saç rengidir. Gri sarı saç rengine dalgalı bir saç modeli ile mükemmel yapabilirsiniz. Gri saç rengi zaten popüler siz buna birazcık da sarı eklediniz mi harikulade olacaktır.

6.Zengin Kahverengi Saç Rengi

Çok hoş bir kahverengi saç hayal ediyorsanız doğru noktadasınız. Zengin kahverengi saç rengi gerçekten görenleri büyülüyor. Koyu renkli saç ancak bu kadar etkileyici olur. Kahverengi en doğal yansımaları bu sen çok moda. Megan Fox’un saç rengidir.

7.Harmanlanmış Saç Renk Stili

Karışık vurgular her zaman iyi bir görünüm verir. Zarif bir tarzınız olsun istiyorsanız saçlarınıza uyumlu renkli vurguları harmanlamalısınız. Özellikle yaz günleri için yer olacaktır.

8.Çilek Sarısı Saç Rengi

Her mevsime uygun bir saç rengi istiyorsanız çilek sarısı saç rengi çok idealdir. Saçlarınıza mükemmel bir hareket getirecek bu renk gerçekten doğal bir görünüm veriyor. Ünlü şarkıcı Adele’nin saç rengide çilek sarısıdır.

9.Doğal Köklü Saçlar

Köklerini sürekli boyatmak zorunda kalıp kuaföründen randevu alıyorsan artı bun gerek yok çünkü doğallık ön planda. Hem paradan tasarruf sağlarsınız hem de zahmetsizce hoş bir renk stiline kavuşmuş olursunuz.

10.Sombre

Sombre belirgin bir şekilde boyanır çok ince yansımalara sahiptir. Zahmetsiz doğal bir görünüm istiyorsanız 2017 yılında deneyebilirsiniz. Lily James’in kusursuz saç rengi de sombre olduğunu söyleyebiliriz.

Yorum Yazın