Şarap Bardağı İle Dekoratif Mumluk YapımıKonu İçeriği

Şarap bardağı ile dekoratif mumluk nasıl yapılır?

Şarap bardakları ile çok şık ve muhteşem dekoratif mumluk süsleri yapabilir ve evinizin bir köşesini kendiniz yaptığınız şık süslemeler ile süsleyebilirsiniz. Şarap bardaklarından ilginç sıra dışı mumluklar yaparak evinizi şenlendirecek ve muhteşem tasarımlar ortaya çıkaracağınızdan eminiz. Aşağıda sizlere anlatımını yaptığımız eski şarap bardakları ile dekoratif süsleri dilediğiniz gibi kendi fikirlerinizi de ortaya katarak harikalar yaratabilirsiniz.

Şarap bardağınızın içerisine aksesuarlar yerleştirerek dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz şık ve dekoratif mumluk süsü yapabilir ve evinizin bir köşesini süsleyebilirsiniz. Şarap bardağı içerisine kullanmak istediğiniz süsleri yerleştirin ve üzerine mum koyarak şık ve dekore mumluklar elde edin.

Şarap bardağı ile ilginç mumluklar yapmak istiyorsanız bardağı boyama işlemi ile kardan adam şekillerinde boyayarak veya gök kuşağı gibi dekoratif şekillerde boyayıp üzerine yerleştireceğiniz bir mum ile nasıl bir görünüm kazanacağını siz hayal edin. Örneğin ucuzcu olarak tabir ettiğimiz uygun fiyatlı ürünlerin satıldığı yerlerden noel baba, kardan adam gibi yapay süslerin satıldığı ürünleri temin ederek şarap bardağı ile çok şık ve mükemmel mumluklar yapabilirsiniz.


şarap bardağından mumluk yapımı

Küçük cam şişeler içerisinde satılan süsleri şarap bardağı içerisine yerleştirerek muhteşem mumluklar elde edilebilir veya yapay kar ve küçük çam ağaçları içine yerleştirilmiş şarap bardaklarının alt kısmına koyacağınız mumlar ile evinizin herhangi bir köşesine dekore edebilirsiniz. Dilerseniz de cam boyama teknikleri ile şarap bardağınızı istediğiniz gibi boyayarak farklı ve şık mumluklar tasarlayabilirsiniz.

Aşağıdaki resimlerden ilham alarak kendi stil ve tarzınızı harmanlayarak bardaktan şık ve modern mumluklar yapın.

01. Kardan adam mumluklar yapın

Kardan Adam Mumluklar

02. Kağıt abajur ile mumluklar yapın

Kağıt Abajur Mumluklar

03. Boncuklar ile mumluklar yapın

Boncuklar ile mumluklar yapımı

Bir önceki yazımız olan Yumurta Kabukları ile Porselen Çaydanlık Süsleme başlıklı yazımızda porselen çaydanlıklar nasıl süslenir hakkında detaylı bilgiler vermiştik.

Yorum Yazın