Sevgililer Günü Hediye FikirleriKonu İçeriği

Sevgililer günü için hediye fikirleri

Sevgililer gününe sayılı günler kala siz hala sevgilinize hangi hediyeyi alacağınıza karar veremediyseniz bu yazımıza göz gezdirebilirsiniz. Sevgililer birbirlerine 14 Şubat‘ta hediye vererek bu günü beraber geçirmenin mutluluğunu yaşıyorlar. Sevgililer günü hediyesi seçiminde insanlar çoğu kez kararsız kalabilmektedir. Hediyelik eşya dükkanlarında satılan hediyeler ile 14 Şubat sevgililer gününü kutlayabilir ya da kendinizin yapacağı basit bir hediye ile de kutlayabilirsiniz.

Sade bir çiçek alabileceğiniz gibi ona bambaşka bir hediye de hediye edebilirsiniz. Sevgilinize hediye edeceğiniz küçük bir sevgililer günü hediyesi bile sevgilinizin yıllar boyunca hatırlayabileceği bir anı haline gelebilir. Sevgililer gününde hediye verebileceğiniz bir sevgiliniz yok ise bile üzülmeyin sizde sevgililer gününe az bir zaman kalmışken bir sevgili yapın. Sizler için seçtiğim 6 harika sevgililer günü hediyesi fikrini aşağıda bulabilirsiniz.

01. Bir demet kırmızı gül

kırmızı gül


Kızların ve kadınların en sevdikleri arasında kırmızı güller vardır. Sevgilinize bir demet gül alarak ya da onun sevdiği herhangi bir çiçeği alabilirsiniz. Geçen yılın en çok satan çiçekleri arasında ise orkide, zambak, papatya ve menekşe gibi çiçekleri de tercih edebilirsiniz.

02. Bir kutu dolusu ona sevginiz anlatan mesaj

mesaj kutusu

Küçük bir kutu bul ve renkli kağıtları kalp şeklinde kes. Kestiğin kalpleri kutunun yüzeyine yapıştır. Büyüklü ufaklı kalpler kesin ve ona güzel mesajlar yazın.

03. Beraber çekildiğiniz fotoğrafları yastığa yazdırın

hediyelik yastık

Senin fotoğraflarını gördüğü her an sevgilin seni hatırlayacaktır ve güzel anılarınız her zaman taze kalacaktır.

04. Sevgiline yüzük yapabilirsin

yüzük yapımı

Bakır telleri bir kaç basit yuvarlama ve bükme hareketiyle bir yüzüğe dönüştürebilirsiniz. Sevgiliniz bu hediyeye bayılacaktır.

05. Fotoğraflardan kitap ayracı yapın

kitap ayracı

Sevgiliniz bir kitap kurduysa ona beraber çekildiğiniz ya da sizin fotoğraflarından bir kitap ayracı yapabilirsiniz.

06. Bir kutu dolusu çikolata hediye edin

çikolata kutusu

Çikolataya kimse karşı koyamaz ve ona vereceğiniz bir kutu dolusu çikolata ile sevgiler gününü kutlayabilirsiniz.

Yorum Yazın