Tığ İşi Hırka Modelleri ve YapılışıKonu İçeriği

En yeni tığ işi hırka modelleri ve yapılışı

Kıyafetlerimizi kombinlerken bizlerin en büyük yardımcılarımızdan biri olan hırkalar her geçen gün yeni özellikler ile kaşımıza çıkıyor. Eskiden hırka dediğimizde sadece kışın giydiğimiz kıyafet çeşitlerden olarak kullanıldığını bilirdik. Oysa günümüzde kullanılan ipin kalınlığına, cinsine ve örgü tekniğine bağlı olarak bahar aylarında ve hatta yaz aylarında dahi kullanabileceğimiz kombinler olarak kaşımıza çıkıyor. Moda tığı işi hırka modelleri arayışlarımız sırasında ünlü modacıların tasarımlarından yola çıkılarak elde edilmiş ve makine örgülerinin modelleri el örgüsü şekline uyarlanmış olarak çok güzel tığ işi örgü hırka modelleri ile karşılaştık. Sizlerin de inceli kalınlı çizgi motiflerin uygulanması ile elde edilmiş olan bu modelleri zevk alarak öreceğinizi ve beğenerek kullanacağınızı düşünerek arşivimizde yer verdik. Çiçek desenli olanlardan tutun da sade ve çizgili olan modellerine kadar birçok farklı seçenekleri ile 2017 tığ işi hırka örnekleri sizlerin beğeninize sunulmuştur. Önerilerinizi ve fikirlerinizi yorum bölümümüzde lütfen paylaşın.

Örgü tığ işi hırka yapılışı

Birçoğumuzun gardıroplarımızda olmasını istediğimiz renk renk, incesinden kalınına, her türü kıyafet ile kombinleyebileceğimiz spor ve klasik olarak her isteğe ve her zevke uygun el örgüsü hırkalar için biraz cesaret ederek öncelikle ipimizi ve tığımızı elimize alıp başlamamız gerekiyor. Üşenmeyin hanımlar, sizlere sunduğumuz tığ yapımı hırka modelleri ve yapılışı oldukça kolay olup sadece resimlerden bile anlayabileceğiniz basitlikte. Sizler de mağazalarda bile bulamayacağınız bu kadar şık hırkaları yapabilirsiniz. Hatta bazılarınızın aklına bu resimleri gördükten sonra yeni fikirler gelecektir. Değişik teknik ve fikirlerin sunduğumuz örneklere eklenerek çok daha zevkli ve görsel güzelliğe sahip hırkaların sizlerin elinizden çıkacağına bizler eminiz.


2017 Tığ işi örgü hırkalar

2017 yılbaşı itibari ile önümüzdeki soğuk günlere uygun yeni 2017 tığ işi örgü hırka modelleri ünlü modacılar tarafından sunuldu bile. Uzun ve tüylü el örgüsü hırkalar ile vitrinler dolmaya başladı. En trendler arasında uzun ve tüylü olan hırkalar olmak ile birlikte arşivimizde görebileceğiniz sportif görünüme sahip hırkalar da 2017 yılı içerisinde oldukça popüler olacak.

Yorum Yazın