Yaprak Şal Modeli ve YapılışıKonu İçeriği

En kolay yaprak şal modeli ve yapılışı

Kış kapıyı çaldı derken özenle seçtiğimiz kıyafetlerimizin üzerine şık kombinler yapmak istiyorsanız buraya buyurun. Sizler için seçtiğimiz birbirinden güzel ve şık yaprak şal modelleri arasından seçerek sizler de uygulayabilir ve üzerinizde deneyebilirsiniz. Bu modeli ister ince ipler kullanarak ve ince kumaşlar üzerine giyerek yazın kullanabilir, isterseniz de kalın ipler kullanarak, kalın kumaşlar üzerine giyip kışın kombinlerinizi tamamlayabilir, gardıroplarınızı doldurabilirsiniz.

Yaprak şal örnekleri

Her yaştan herkesin kullanabileceği yaprak şal 2017 modelleri çeyiz hazırlığında olan genç kızlar için birbirinden zarif modelleri kullanabilir aynı zaman da sevdiklerinize küçük hediyelikler hazırlayabilirsiniz. Şık tasarım olan bu şal modelleri ile birlikte yeni tarzınızı oluşturarak keyifle kullanabilirisiniz.


2017 Yaprak şal modeli ve yapılışı

Altı numaralı tığ ile yapacağımız şal modelimize istediğiniz kalınlıktaki ipi kullanabilirsiniz. Tığ numaranız ne kadar büyük ya da ne kadar küçük olacağını ise aynı zamanda ipin de kalınlık derecelerini siz nasıl tercih etmek istiyorsanız o şekilde bir kullanım sağlamalısınız. Yaprak şal örneği oluşturmak tamamen sizin zevkinize göre şekillenebilir. Kullandığınız ipin kalınlığına göre ilmek sayınız değişir. İnce bir ip kullanacaksanız eğer dört yüz ilmek, orta kalınlıkta bir iple kullanacaksanız üç yüz ilmek ile başlanabilir. Materyaliniz olan tığ ile birlikte zincir çekilir. Ardından kullandığınız tığ derecesine göre dört yüz ilmek çıkarıp şişe takılacaktır. Bir sıra örgü yapıldıktan sonra ikinci sıraya geçilir. İkinci sırada yapmanız gereken şey ise son ilmeye gelmeden beş ilmek bırakıp geri dönmeniz olacaktır.

Her sırada bu işlemi tekrar yapacaksınız. Sağdan ve soldan paspas modeli gibi olacaktır. Ta ki şişimiz de on ilmek kalana kadar devam edilecektir. Benim yazdığım ilmek sayıları tamamen örnek niteliğindedir. Siz hamarat bayanlar yaprak şal yapılışı kısmında istediğiniz materyali istediğiniz numaralarla kullanabilirsiniz. Bu sizin tercihinize bağlı bir durumdur. Modelimizde bizim tercihlerimize son derece müsait olup şekillendirmesi kolaydır. Yapmış olduğunuz yaprak şal örnekleri 2017 modellerinizi ister yazlık bluzlarınızın üzerine isterseniz fular olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çok beğenilen ve hazır giyimde popülaritesi yüksek olan bu şalları kendi işlemelerinizle birlikte farklı renk ve desenlerle tarzınızı ve farkındalığınızı ortaya koyabilirsiniz.

Yorum Yazın